بازدید فرمانداراز پروژه های امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان اشتهارد استان البرز

بازدید فرمانداراز پروژه های امور آب وفاضلاب روستایی شهرستان اشتهارد استان البرز

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز، با حضور فرماندار شهرستان اشتهارد آقای کردی و هیأت همراه و مهندس فروتن معاون نظارت بر بهره برداری شرکت آبفار البرز، از وضعیت آبرسانی به روستاهای شهرستان و همچنین پروژه های در دست اجرای این شهرستان بازدید بعمل آمد.

در این بازدید مهندس فروتن معاون بهره برداری شرکت آبفار البرز با تاکید بر اهمیت خدمت رسانی به روستائیان عزیز گزارشی از و ضعیت آبرسانی به روستاهای مختارآباد، فردآباد و جعفرآباد در دهستان پلنگ آباد ارائه نمودند و در ادامه به مشکلات اجرای پروژه ها با توجه به صعوبت کار در روستاها سخن گفت.

وی افزود: با توجه به اقلیم خاص شهرستان خوشبختانه در سالهای اخیر که شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز تشکیل و در استان مستقر گردیده برای آبرسانی به روستاهای این شهرستان اقدامات شایسته و مناسبی انجام شده است که توانسته ایم رضایت نسبی مشترکین روستایی را که از اهداف اصلی شرکت نیز می باشد را حاصل نماییم.

مهندس فروتن تصریح کرد:پروژه آبرسانی به مجتمع مختارآباد و فردآباد که در هفته دولت سالجاری به بهره برداری رسید و همچنین پروژه آبرسانی به روستای جعفرآباد با پیشرفت مناسب در دست اقدام می باشد که امیدواریم با تخصیص اعتبار به موقع در پائیز سالجاری شاهد به  بهره برداری  رسیدن کامل پروژه باشیم.

وی در ادامه در خصوص تحویل روستای جعفرآباد نیز تأکید نمودند با توجه به مساحی و پایش مشترکین روستا اظهار امیدواری نمودند که مشترکین روستا با پیگیری نصب انشعابات و پرداخت حقوق عمومی دولت نسبت به تکمیل فرآیند تحویل روستا اقدام نمایند.

گفتنی است : با حضور فرماندار و معاون نظارت بر بهره براری  شرکت آبفار البرز و بخشدار جلسه پرسش و پاسخ با مردم به تفکیک در مساجد روستاها تشکیل گردید، در ادامه فرماندارشهرستان اشتهارد از همکاریهای مردم عزیز روستاهای شهرستان تشکر و از تلاش و کوشش کارکنان شرکت آبفار البرز برای خدمت رسانی به مردم تقدیر وتشکر بعمل آوردند.