تشکیل اولین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز

تشکیل اولین جلسه شورای معاونین و مدیران شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز

 جلسه شورای معاونین ، مدیران ستادی و مدیران امورات تابعه شرکت آب وفاضلاب روستایی استان البرز با حضور مهندس عبدالحسین حسن زاده رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آبفاراستان البرز در محل سالن جلسات برگزار گردید.

مدیرعامل شرکت ضمن تبریک سال نو و اعیاد خجسته شعبانیه گفت : سال 1398 از سوی مقام عظمای ولایت بنام سال( رونق تولیدمزین گردیده است و امیدوارم بتوانیم در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری و این شعار ارزشمند اقدامات شایسته را در تمامی مراحل کار و زندگی و اجتماع به انجام برسانیم . حسن زاده مدیرعامل شرکت در خصوص موارد ذیل توصیه های لازم را در جهت بهبود شرایط یاد آوری نمود .

1-    بااشاره به نزولات رحمت الهی که در فروردین ماه سال جاری نصیب مردم قدرشناس گردید با تأکید به کلیه همکاران جهت کاهش هزینه های غیرضرور در حوزه ها و دوایر شرکت  در سال جدید ، ابراز امیدواری نمودند تا با آمادگی و تلاش همکاران انشاا... تابستان جدید را با موفقیت سپری نماییم.

2- وی با تشکر و قدردانی ازمعاونین و مدیران ستادی و امور آبفای شهرستانها که با دلسوزی و تلاش کافی ، کارهای سال1397 را با موفقیت انجام داده و همچنین گذر از بحران آن وهمچنین قدردانی بابت تلاش برای جبران خسارت ناشی از سیل فروردین ماه 1398را بخوبی سپری نمودند .

3- بررسی و تعیین راهکارهای مناسب و قانونی در جهت افزایش درآمد ها ، و کاهش مطالبات سنواتی و تلاش برای وصولی های صد در صد دوره های جاری .

4- بررسی و پیگیری جمع آوری انشعابات غیرمجاز ، انشعابات خاص ، غیرمتعارف با اقطار بزرگ وتلاش در رفع مشکل طبقات 5-0 مصارف مشترکین باید بطور جدی مورد توجه قرارگیرند.  

در پایان به رسم یادبود از جانبازان همکار در شرکت با اهدا لوح تقدیرتشکر و موفقیت جانبازان وایثارگران وهمه همکاران محترم را از درگاه حضرت حق خواستارشدند .

فایل های مرتبط